Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ waterproof leg cast protector ] αγώνας 39 προϊόντα.
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | - |
|---|---|
| ιδιότητες: | -, Ιατρικά Πολυμερή Υλικά & Προϊόντα |
| Μέγεθος: | -, 13 ιντσών |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Τύπος απολύμανσης: | N/A |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 530x240x150mm |
Συγκολλητική πληγών σαλτσών ταινιών ενήλικη κάλυψη προστάτη αγκώνων κοινή αδιάβροχη χυτή
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Αδιάβροχη χυτή κάλυψη PVC κάλυψης επιδέσμων ταινιών πρώτων βοηθειών ιατρική για τον πληγωμένο βραχίονα 660mm ποδιών
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | προστατέψτε το χέρι ή το led με επίδεσμο |
| Μέγεθος: | Μ |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| ιδιότητες: | Υλικά & Προϊόντα Ιατρικών Πολυμερών |
| όνομα: | αδιάβροχο επίδεσμο |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| ιδιότητες: | Αδιάβροχο |
| Μέγεθος: | 580 x 260 x 150 mm, 580 x 260 x 150 mm |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | γόνατο, μήκος 30cm πλάτος 21cm |
| Στοκ: | Ναί |
Για ενήλικες ντους Σφραγίδα Σφιχτό κάλυμμα μπάνιου Ανερόστερο χύτευμα Αρχικό Ανερόστερο χύτευμα
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλα |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 25'' |
Αδιάβροχος χυτός ιατρικός εξοπλισμός λουτρών ντους κάλυψης πληγών ποδιών ποδιών προστάτη πληγών PVC
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ, Vulnus protect |
| Μέγεθος: | Μίγμα |

