Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ waterproof leg cast protector ] αγώνας 39 προϊόντα.
Good Quality Waterproof Bandages Protector Shower And Bandage Dry Adult Hand Reusable Cast&Wound Water Proof Leg Cast Cover
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | χέρι, χέρι, πόδι, πόδι |
| Στοκ: | Ναί |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 650mm*307mm/452mm |
Hot sell seal tight waterproof bandage for injures waterproof protector flexible waterproof cast
| ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| όνομα: | αδιάβροχο χυτό |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 460x350x190mm |
| Στοκ: | όχι |
Wound care adult long arm waterproof cast bandage protector for short arm hand protector
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15 ιντσών, 15 ιντσών |
| Απόθεμα: | - Ναι, ναι. |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| ιδιότητες: | Υλικά & Προϊόντα Ιατρικών Πολυμερών |
| όνομα: | αδιάβροχο επίδεσμο |
Good Quality Reusable 100% Sealed waterproof cast with ring For Protector shower cover
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρη |
|---|---|
| ιδιότητες: | προστατευτικό, Ιατρικά Πολυμερή Υλικά & Προϊόντα |
| Μέγεθος: | 15 ιντσών, 15 ιντσών |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 65*30,7/45,2cm, μήκος 650mm πλάτος 307mm/452mm |
| Στοκ: | Ναί |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15 ιντσών, 15 ιντσών |
| Στοκ: | Ναί |
Παιδιατρική αδιάβροχη χυτή λίμνη χεριών ποδιών βραχιόνων παιδιών προστάτη κάλυψης ποδιών μποτών μικρών παιδιών
| Λειτουργία: | Αδιάβροχο |
|---|---|
| Υλικό: | Σιλικόνη, PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο εξαγωγής |

