Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ waterproof cast protector bandage ] αγώνας 48 προϊόντα.
Bath waterproof cast shower cover bandage protector for vulnus such as scald or burn
| Τύπος απολύμανσης: | Αλλα |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | Διαφορετικός |
Συγκολλητική πληγών σαλτσών ταινιών ενήλικη κάλυψη προστάτη αγκώνων κοινή αδιάβροχη χυτή
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Saferlife PVC Αδιάβροχο Κάλυμμα Γύψου για Χέρι, Βραχίονα, Πόδι 15-43 ίντσες
| Υλικό: | PP, PVC, σιλικόνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Μέγεθος: | χέρι, χέρι, πόδι, πόδι |
High quality PV shower bath cover bandage protector for wound vulnus protect waterproof cast medical equipment
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ, Vulnus protect |
| Μέγεθος: | μείγμα |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | - |
|---|---|
| ιδιότητες: | -, Ιατρικά Πολυμερή Υλικά & Προϊόντα |
| Μέγεθος: | -, 13 ιντσών |
Το παιδί κρατά το ξηρό αδιάβροχο μανίκι ποδιών για τον κολυμπώντας επίδεσμο PVC κάλυψης πληγών χυτό προστάτης
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 28*78*44 εκ |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| ιδιότητες: | Αδιάβροχο |
| Μέγεθος: | 580 x 260 x 150 mm, 580 x 260 x 150 mm |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Τύπος απολύμανσης: | N/A |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 530x240x150mm |
Χυτή πληγών αδιάβροχη ποδιών επιδέσμων κάλυψη ντους χεριών προστάτη επαναχρησιμοποιήσιμη σφραγισμένη ενήλικη σύντομη
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 65*30,7/45,2cm, μήκος 650mm πλάτος 307mm/452mm |
| Απόθεμα: | Ναι |
Αδιάβροχο Επίδεσμος Προστασίας Τραυμάτων PVC 19x16cm για την Περίθαλψη Τραυμάτων
| Μέγεθος: | Ενήλικος/παιδί |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Υλικό: | PVC+Sillion |

