Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ waterproof cast protector bandage ] αγώνας 48 προϊόντα.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Τύπος απολύμανσης: | N/A |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 22Χ54Χ40 εκ |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ, Vulnus protect |
| Μέγεθος: | μείγμα |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 650mm*307mm/452mm |
Αδιάβροχη χυτή κάλυψη PVC κάλυψης επιδέσμων ταινιών πρώτων βοηθειών ιατρική για τον πληγωμένο βραχίονα 660mm ποδιών
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | προστατέψτε το χέρι ή το led με επίδεσμο |
| Μέγεθος: | Μ |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Τύπος απολύμανσης: | N/A |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
Saferlife Αδιάβροχο Κάλυψη Cast 15 " Χεριού Μεγέθους PVC Προστάτης Ντους
| Υλικό: | PVC, PP, σιλικόνη |
|---|---|
| Μέγεθος: | χέρι, χέρι, πόδι, πόδι |
| Πάχος: | Λιγός |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 460x350x190mm |
| Στοκ: | όχι |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15 ιντσών, 15 ιντσών |
| Στοκ: | Ναί |
Αδιάβροχος χυτός ιατρικός εξοπλισμός λουτρών ντους κάλυψης πληγών ποδιών ποδιών προστάτη πληγών PVC
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ, Vulnus protect |
| Μέγεθος: | Μίγμα |

