Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ survival first aid emergency kits ] αγώνας 540 προϊόντα.
Σακίδιο Πρώτων Βοηθειών Άδειο Ιατρική Τσάντα Πρώτων Βοηθειών Κόκκινη θεραπεία έκτακτης ανάγκης Σεισμοί Κιτ σακιδίου καταστροφών
| Απολύμανση του τύπου: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Συσκευασία |
| Μέγεθος: | Μ |
Το φίδι επιβίωσης δηλητήριων εξολκέων δηλητηρίου δαγκώνει τις προμήθειες MFDS εξοπλισμού πρώτων βοηθειών εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Απολυμαντικός τύπος: | Άπω υπέρυθρα |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Μέγεθος: | 28 x 10 x 19cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Απολυμαντικός τύπος: | Άπω υπέρυθρα |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Μέγεθος: | 21*15.5*5cm |
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| Απολυμαντικός τύπος: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Σκηνικά θέατρου: | Ιατρική κόλλα και υλικό ράψεως |
| Μέγεθος: | 26*19*9cm |
High Quality Medical Plastic Tool Box For Emergency Empty Box Case First Aid Box
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
|---|---|
| Τύπος: | Κουτί |
| Χρώμα: | Μαύρο, Κόκκινο \μπλε\μαύρο\άσπρο\προσαρμοσμένο |
Το σακίδιο πλάτης διάσωσης σεισμού ταξιδεύει την εξάρτηση πρώτων βοηθειών για την τσάντα έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς πεζοπορίας στρατοπέδευσης
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αθλητική ομάδα, ασθενοφόρο, σεισμός |
| Μέγεθος: | 45*34*19 εκ |
Wholesale Large Capacity Breathable First Aid Backpack for Firefighting Equipment Emergency Medical Bag
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πυροσβεστικός |
| Αριθμό μοντέλου: | Ε30 |
ανθεκτικό στο νερό Τακτικές Συσκευή Πρώτων Βοηθειών Ρουκάκι Εξωτερική τσάντα επιβίωσης Για κατασκήνωση Πεζοπορία
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*30*30 εκ |
| Αποθέματα: | - Ναι, ναι. |
Πλαστικό υλικό θήκη για εργαλείο περισσότερα χρώματα του κουτιού πρώτων βοηθειών εύκολη μεταφορά αποθήκευση
| Εγγύηση: | Κανένα |
|---|---|
| Τύπος: | ΥΠΟΘΕΣΗ |
| Χρώμα: | Πορτοκαλί, μπλε, λευκό, πράσινο, κ.λπ., πράσινο, πορτοκαλί, λευκό, μπλε, κ.λπ. |

