Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ survival first aid emergency kits ] αγώνας 540 προϊόντα.
Συμπαγές εργαλείο αυτοκινητικά υπαίθρια 21.5x13.5x5cm επιβίωσης κιβωτίων περίπτωσης στοιχείων εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών ταξιδιού
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | θήκη /κουτί, Άλλο |
| Μέγεθος: | μικρό |
Κουτί πρώτων βοηθειών για έκτακτες ανάγκες
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
Επείγον Τακτικό Κιτ Πρώτων Βοηθειών Επιβίωση Εξωτερική Κατασκήνωση Τσάντα εργαλείων IFAK
| Υλικό: | Ύφασμα της Οξφόρδης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 7.87" x 5.9" / 20*15cm |
| Ταξινομή των οργάνων: | Τάξη Ι |
Η ιατρική τακτική εξάρτηση πρώτων βοηθειών Molle με την τσάντα αιμοστατικών επιδέσμων EMT παρέχει το κυνήγι 250pcs
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Βαμβάκι |
| Χρώμα: | κόκκινο, μαύρο και ούτω καθεξής |
Τακτική σακούλα Molle IFAK τσαντών επιβίωσης έκτακτης ανάγκης καταστροφής σακιδίων πλάτης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών φανέλλων λεπτή
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μαύρο, Πορτοκαλί, Καφέ, Πολύχρωμο |
|---|---|
| Χρώματα: | κόκκινο μαύρο... |
| Όνομα: | Θήκη IFAK |
Customized first aid kit for travel emergency aid kit survival kit for outdoor hiking
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρη |
|---|---|
| ιδιότητες: | Αλλα |
| Μέγεθος: | 18*12*7cm, 18*12*7cm |
Ιατρικό φίλτρο 21cm νερού στρατοπέδευσης κατανάλωσης έκτακτης ανάγκης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών Υπουργείων Εσωτερικών
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο νερού εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Ικανότητα: | 800-1000 ml |
Ιατρικό σακίδιο πλάτης επιβίωσης διάσωσης εξαρτήσεων αποκριτών τσαντών αρπαγών πρώτων βοηθειών έκτακτης ανάγκης
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Επιστροφή και αντικατάσταση |
Micro Travel First Aid Promotional Emergency Kit For Children Mini Medical Kit
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγγύηση: | Κανένα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επιστροφή και αντικατάσταση |
Καθορισμένο φίλτρο πόσιμου νερού επιβίωσης του Sawyer εξαγνιστών εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών ταξιδιού γύρου πεζοπορίας
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο νερού εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Ικανότητα: | 800-1000 ml |

