Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ outdoor emergency survival kit ] αγώνας 158 προϊόντα.
Ιατρικός εξοπλισμός Πρώτες βοήθειες Ρουκάκι νοσοκομειακό κιτ τραυμάτων Εξωτερική τσάντα επιβίωσης
| Τύπος: | Συσκευές πρώτης βοήθειας |
|---|---|
| Ταξινομή των οργάνων: | Τάξη Ι |
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
Εξωτερική κατασκήνωση πεζοπορία Επείγουσα άμεση καθαριστική πόσιμου νερού
| Χρώμα: | μπλε, άσπρο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλαμάκι φίλτρου νερού πίεσης |
| Λεπτότητα φίλτρου: | 0,01μm |
Emergency medical wound care first aid burn jel pack cure survival health care outdoor
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Διαδικτυακή τεχνική υποστήριξη |
ανθεκτικό στο νερό Τακτικές Συσκευή Πρώτων Βοηθειών Ρουκάκι Εξωτερική τσάντα επιβίωσης Για κατασκήνωση Πεζοπορία
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*30*30 εκ |
| Αποθέματα: | - Ναι, ναι. |
Large-Capacity Flame Retardant Outdoor Backpack with Polyester Material for Emergency Rescue and Disaster Prevention
| Υλικό: | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Τύπος κλεισίματος: | Φερμουάρ |
| Υλικό επένδυσης: | Πολυεστέρας |
Hot Selling Outdoor Compression Bandage Emergency Elastic Bandage Dressing
| Τύπος απολύμανσης: | υπεριώδες φως |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ |
| Μέγεθος: | 360*15 εκ |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Απολυμαντικός τύπος: | Άπω υπέρυθρα |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Μέγεθος: | 28 x 10 x 19cm |
Ο στρατιωτικός έκτακτης ανάγκης ιατρικός αιμοστατικών επιδέσμων Emt μετάλλων αγκραφών ζωνών Μαύρος 95cm σακουλών κραμάτων μανσετών κατόχων τακτικός
| Τύπος: | Συσκευές πρώτης βοήθειας |
|---|---|
| Ταξινομή των οργάνων: | Τάξη Ι |
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
20L Oxford Tactical First Aid Bag για υπαίθρια κατασκήνωση 21x10x15cm
| Υλικό: | νάιλον |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20L |
| Μέγεθος: | 21*10*15cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Απολυμαντικός τύπος: | Άπω υπέρυθρα |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Μέγεθος: | 21*15.5*5cm |

