Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ outdoor emergency survival kit ] αγώνας 158 προϊόντα.
Ιατρικό φίλτρο 21cm νερού στρατοπέδευσης κατανάλωσης έκτακτης ανάγκης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών Υπουργείων Εσωτερικών
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο νερού εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Ικανότητα: | 800-1000 ml |
Ο τοίχος τοποθέτησε τη φορητή επιβίωση κενά ιατρικά 31.5cm box office εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών
| Τύπος απολύμανσης: | υπεριώδες φως |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά υλικά & εξαρτήματα |
| Μέγεθος: | 31,5cmX21,5cmX12,5cm |
Εργασιακών χώρων φορητή πρώτων βοηθειών εξαρτήσεων τσάντα 0.5KG επιβίωσης εξοπλισμού υπαίθρια
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Μίνι φορητή πρώτων βοηθειών εξαρτήσεων επιβίωση άσπρο πράσινο Saferlife φανών φακών εργασιακών χώρων εθνική
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Επιστροφή και αντικατάσταση |
Αδιάβροχο Νάιλον Ταξιδιωτικό Κιτ Πρώτων Βοηθειών 25x16x10cm Κόκκινο
| Υλικό: | 420D νάιλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*16*10cm |
| Αδιάβροχος: | Ναί |
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών εργασιακών χώρων 5 άσπρη μίνι επιβίωση 12x9.5x1.2cm οικιακής φροντίδας προσώπων
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Ιδιότητες: | κιτ πρώτων βοηθειών, Άλλο |
| Μέγεθος: | 12*9,5*1,2 εκ |
Το πορτοφόλι επιβίωσης ταξινομεί το φακό μεγέθους ταξιδιού εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών για το πλαίσιο 19cm εργαλείων φανών ταξιδιού αυτοκινήτων
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Μίνι εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων έκτακτης ανάγκης για το όχημα υπαίθριο DIN 13164 προμηθειών οδικού ταξιδιού
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά υλικά & εξαρτήματα |
| Μέγεθος: | 25*12,5*6,5 cm, 25*12,5*6,5 cm |
Υψηλής ποιότητας ιατρικές προμήθειες για την οικιακή περίθαλψη τσάντα έκτακτης ανάγκης Τσάντα τραύματος Τσάντες πρώτων βοηθειών
| Ονομασία προϊόντος: | Μεγάλο κιτ πρώτων βοηθειών ασθενοφόρου |
|---|---|
| Υλικό: | Νάιλον |
| Βάρος: | 1 κιλό |
Bs8599-1 η κυματωγή μακρινή ταξιδεύει τα προϊόντα πρώτης ανάγκης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών τοποθετεί τα αδιάβροχα φάρμακα 12x10x4.5cm σε σάκκο
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

