Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
Μεγάλο κουτί πρώτων βοηθειών πλαστικού ABS με εξαρτήματα
| Disinfecting Type: | Far Infrared |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Size: | 40cmX30cmX15cm |
Επείγον Τακτικό Κιτ Πρώτων Βοηθειών Επιβίωση Εξωτερική Κατασκήνωση Τσάντα εργαλείων IFAK
| Disinfecting Type: | Far Infrared |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Size: | 7.87" x 5.9" / 20*15CM |
Αδιάβροχο ασθενοφόρο Ultra EMS Τραυματική τσάντα Ιατρικό εξοπλισμό Τσάντα Τσάντα διάσωσης Υψηλής ποιότητας
| Type: | First-Aid Devices |
|---|---|
| Instrument classification: | Class I |
| Power Source: | Manual |
50 Κουτί Πρώτων Βοηθειών 30 Προμήθειες OSHA ANSI Κουτί Πρώτων Βοηθειών Εργασιακό Κέντρο Γραφείο Σχολείο Κουτί Εγκαταστάθηκε στον τοίχο Λευκό Πράσινο Πορτοκαλί
| Disinfecting Type: | others |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Size: | 40X30X15 cm, 40X30X15 cm |
Πρώτο Βοήθεια Επείγον Αυτοκίνητο Οδική Ασφάλεια Κιτ αυτοκινήτου με ιατρικές προμήθειες
| Type: | First-Aid Devices, First-Aid Devices |
|---|---|
| Instrument classification: | Class I |
| Power Source: | Manual |
Συμπληρωματικό κιτ πρώτων βοηθειών με ετικετοποιημένα διαμερίσματα, κιτ έκτακτης ανάγκης του συστήματος Molle
| Disinfecting Type: | Far Infrared |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Stock: | Yes |
Σφραγίδα θώρακα για Στρατού Σφραγίδα διάσωσης θώρακα Επείγουσα διαπεραστική πληγή στο θώρακα Ems
| Type: | First-Aid Devices |
|---|---|
| Instrument classification: | Class I |
| Power Source: | Manual |
Θερμομετρητή με το μέτωπο Τρίκη Γρήγορη εξέταση Θερμοκρασία Παιδιά Ιατρική
| Disinfecting Type: | Ultrasonic |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Size: | 90*16mm |
Φορητό σταθμό πλύσης ματιών έκτακτης ανάγκης Συσκευή πλύσης ματιών τοίχος τοποθέτηση βιομηχανικό μπάνιο ματιών Ασφάλεια πρώτων βοηθειών
| Type: | First-Aid Devices |
|---|---|
| Instrument classification: | Class I |
| Power Source: | Manual |
Φορητό DIN13164 Τυπικό Κιτ Πρώτης Βοήθειας Οχήματος Κιτ Επιβίωσης Αυτοκινήτου
| Disinfecting Type: | Ozone |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories |
| Size: | 52*35*40CM |

