Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ waterproof wound cover for shower ] αγώνας 46 προϊόντα.
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | γόνατο, μήκος 30cm πλάτος 21cm |
| Στοκ: | Ναί |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 65*30,7/45,2cm, μήκος 650mm πλάτος 307mm/452mm |
| Στοκ: | Ναί |
Αδιάβροχη χυτή πόδι κάλυψη για την πληγή αστραγάλων εγκαυμάτων ζεματίσματος Vulnus προστάτη επιδέσμων μανικιών ντους
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | Μίγμα |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| ιδιότητες: | Υλικά & Προϊόντα Ιατρικών Πολυμερών |
| όνομα: | αδιάβροχο επίδεσμο |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| ιδιότητες: | Υλικά & Προϊόντα Ιατρικών Πολυμερών |
| όνομα: | αδιάβροχο επίδεσμο |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Τύπος απολύμανσης: | N/A |
|---|---|
| ιδιότητες: | Vulnus προστασία |
| Μέγεθος: | 380x230x150mm |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Τύπος απολύμανσης: | - |
|---|---|
| ιδιότητες: | -, Ιατρικά Πολυμερή Υλικά & Προϊόντα |
| Μέγεθος: | -, 13 ιντσών |
Αδιάβροχη χυτή κάλυψη PVC κάλυψης επιδέσμων ταινιών πρώτων βοηθειών ιατρική για τον πληγωμένο βραχίονα 660mm ποδιών
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλοι |
|---|---|
| Ιδιότητες: | προστατέψτε το χέρι ή το led με επίδεσμο |
| Μέγεθος: | Μ |
Αδιάβροχη χυτή χυτή επίδεσμος κάλυψη προστάτη για τα ιατρικά εφόδια Homecare ντους
| Απολύμανση του τύπου: | Μακριά υπέρυθρος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15 ιντσών, 15 ιντσών |
| Απόθεμα: | ΝΑΙ |
Travel First Aid Kit Waterproof Wound Cover Kid Protector Water Sport Teenage Arm SL-2120
| Τύπος απολύμανσης: | Υπεριώδες φως |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά υλικά και αξεσουάρ |
| Μέγεθος: | Εφηβικός βραχίονας |

