Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ survival first aid emergency kits ] αγώνας 540 προϊόντα.
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Ονομασία προϊόντος: | Εβδομαδιαίος διοργανωτής χαπιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10,5*4,3*12,6 εκ |
| Προσαρμοσμένο: | Ναί |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Θέμα: | Ιατρική επιστήμη |
|---|---|
| Τύπος: | Ανθρωπάριο |
| Ονομασία προϊόντος: | Προσομοιωτής τοκετού |
Χειροκίνητη αντλία αναρρόφησης βλεννογόνου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20*17,5*8 εκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μέγεθος κουτί: 45X36X31cm Ποσότητα: 25pcs/ctn Καθαρό βάρος: 9.5KGS Ακαθάριστο βάρος: 11KGS |
Ελέγχος βαθμού νοσοκομείου Οργανισμός ασθενοφόρου νοσοκομείου Ελέγχος ζωτικών σημείων καρδιακού ασθενούς
| Πεδίο εφαρμογής: | Ενήλικας/ασθενοφόρο/φάρμακο/χειρουργείο/ICU/CCU |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 12.1" αληθινά έγχρωμη οθόνη TFT |
| Διάσταση: | 340*245*134mm |
Μικρό στρατιωτικό τακτικό σακίδιο πλάτης στρατού για το άτομο συνδέσεων σακουλών διοργανωτών πυροβόλων όπλων
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 17,5*11*6εκ |
| Απόθεμα: | Ναι |
Ο Μαύρος έντυσε τον ιατρικό σφιγκτήρα επιδέσμων EMS IFAK τραύματος σακουλών ψαλιδιού κουράς
| Τύπος απολύμανσης: | Αριθ. |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά υλικά & εξαρτήματα |
| Μέγεθος: | 19 εκ |
Επαναχρησιμοποιήσιμος καυτός δροσερός τσαντών πάγου αθλητισμός 6 τραυματισμών ποδιών ιατρικών εφοδίων Homecare γονάτων πακέτων επικεφαλής» 9» 11»
| Τύπος: | LEG GUARD, Ζεστές & Κρύες Συσκευασίες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Επαναχρησιμοποιήσιμη ζεστή τσάντα |
| Υλικό: | PP, βαμβάκι, PVC |
Εξατομικευμένη EMS τραύματος τσαντών σακιδίων πλάτης διάσωση 52cm σεισμού ασθενοφόρων καροτσακιών Emt ιατρική
| Τύπος απολύμανσης: | Κανένας |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Αθλητική ομάδα, ασθενοφόρο, σεισμός |
| Μέγεθος: | 52x30x30 εκ |
Ο αθλητισμός Eab δακρυ'ων δένει τον ελαστικό συνεκτικό επίδεσμο με ταινία που ο ικανός αθλητισμός τεντωμάτων μειώνει τον πόνο 7.5cmx4.5m
| Τύπος: | Ταινία-κασέτα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ EAB Αυτοκόλλητο Spandex Elastic Sports Tape |
| Μέγεθος: | 7,5cm*4,5m |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |

