Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ survival first aid emergency kits ] αγώνας 545 προϊόντα.
Εξωτερική τσάντα πρώτων βοηθειών SOS για έκτακτες ανάγκες
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινομή των οργάνων: | Τάξη Ι |
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
SL-026 Stock Approval Colored Small PP Box 15First Aid Kit Compact First Aid Kits For Travelling
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Προϊόντα πρώτης ανάγκης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών οικογενειακού ταξιδιού για τη διακινούμενη ζωική έκτακτη ανάγκη 20cm σκυλιών οδικής πεζοπορίας
| Μέγεθος: | 20*17*6cm, 20*17*6cm |
|---|---|
| Απόθεμα: | Ναι |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι: | 3 έτη |
Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας
| Ονομασία του προϊόντος: | ΚΟΥΤΙ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | ισχία |
| Μέγεθος: | 39*30*16CM |
Πορτοκαλί ABS πλαστικό κουτί πρώτων βοηθειών κουτί τοίχος τοποθετημένο με αξεσουάρ
| Ονομασία του προϊόντος: | Θήκη πρώτης βοήθειας ABS |
|---|---|
| Μέγεθος: | 31,5cmX21,5cmX12,5cm |
| Χρώμα: | Πορτοκαλί/Πράσινο |
Φορητός τοίχος κιβωτίων πρώτων βοηθειών PP ΜΕΓΆΛΟΣ που κρεμά τον κενό εξοπλισμό 29cm ιατρικών εφοδίων Homecare
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Ο εξολκέας δηλητηρίου δαγκωμάτων φιδιών προστάτη δηλητηρίου έκτακτης ανάγκης δαγκώνει την εξάρτηση πρώτων βοηθειών
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Επιτόπιος έλεγχος |
Τακτικός αιμοστατικός επίδεσμος αγώνα έκτακτης ανάγκης αιμοστατικών επιδέσμων για τη μαζική αιμορραγία στάσεων πρώτων βοηθειών έκτακτης ανάγκης
| Τύπος: | Εξοπλισμοί & εξαρτήματα αναισθησίας |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Μεγάλο κουτί πρώτων βοηθειών πλαστικού ABS με εξαρτήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Θήκη πρώτης βοήθειας ABS |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40cmX30cmX15cm |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Κουτί πρώτων βοηθειών με εξαρτήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Θήκη πρώτης βοήθειας ABS |
|---|---|
| Μέγεθος: | 28.5cmX19.5cmX11.7cm |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |

