Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ stretch sport tape ] αγώνας 26 προϊόντα.
saferlife 83 K adhesive Korea plaster kenzo kase kinesiology tape Europe for USA
| Τύπος απολύμανσης: | Υπεριώδες φως |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Μηχανή ένεσης και τρύπησης |
| Μέγεθος: | 5cm*5M |
Saferlife factory price 5cm 5m punched therapy cure tape sport therapy tape with holes uncut perforated tape
| Τύπος απολύμανσης: | Οι υπολοιποι |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικό Συγκολλητικό & Υλικό Ράμματος |
| Μέγεθος: | 5cm*5M |
χονδρική ταινία αθλητικών ιατρική ελαστική συνεκτική επιδέσμων
| Απολύμανση του τύπου: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικό Συγκολλητικό & Υλικό Ράμματος |
| Μέγεθος: | -5 εκ |
Medical EAB Sports Strapping Tape heavy elastic adhesive bandage clup EAB adhesive bandage EAB jaylastic
| Τύπος απολύμανσης: | Αλλα |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικό Συγκολλητικό & Υλικό Ράμματος |
| Μέγεθος: | 5 cm, προαιρετικά |
Ελαστική ιατρική Kinesiology DIY θεραπείας ταινιών προσώπου αθλητικών μυών επιδέσμων ταινιών ταινία 5cmx31.5m στηθοδέσμων
| Τύπος: | Προστασία μυών και αρθρώσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5cm*31,5m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | θεραπεία και άθληση ή προσώπου |
Χονδρικός Αποθεματισμός Διαθέσιμο Αθλητικός Αθλητής Τεπάτα Θεραπείας 5cm X 31.5m Ελαστική Ιατρική Τεπάτα Παρασκευάσματα Μαύρη Τεπάτα Κινησιολογίας
| Τύπος: | πλάτη, ώμος, γόνατο.. |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματικό |
| Ιδιότητες: | Προμήθειες θεραπείας αποκατάστασης |
Medical Heavy Sport EAB Tape Cotton Elastic Fabric Conforming Stretch bandage sport stretch tape
| Τύπος απολύμανσης: | Άλλα |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρική κόλλα και υλικό ράψεως |
| Μέγεθος: | 5 εκατοστά |
Ελαστικός επίδεσμος από βαμβάκι, αυτοκόλλητος, 5cm x 4.5m, 160% ελαστικότητα
| Ελαστικότητα: | 160% |
|---|---|
| Υλικό: | Βαμβάκι + Πολυουρεθάνη |
| Μέγεθος: | 5cm*4,5M |
Precut kinesiology tape Sport elastic therapy physio tape for foot wrist knee shoulder neck back muscle kinesiology tape
| Τύπος: | ΦΥΛΑΚΑΣ ΠΟΔΙΩΝ |
|---|---|
| Χρώμα: | πολύχρωμη, επιλογή 10 χρωμάτων |
| Μέγεθος: | 5cm*25cm *20τμχ |
2020 medical Stretch Bandage Large Drugstore Surgical Tubular Bandage Products Tubigrip Elasticated Tubular Bandage
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| ιδιότητες: | Ιατρικό Συγκολλητικό & Υλικό Ράμματος, Ιατρικά Υλικά & Αξεσουάρ |
| Μέγεθος: | οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο, οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |

