Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ saferlife first aid kit bags ] αγώνας 611 προϊόντα.
Ελαστικός πρώτων βοηθειών αιμοστατικών επιδέσμων αιμοστατικός επίδεσμος ιατρικά 2.5x40cm Garrot απελευθέρωσης ζωνών γρήγορος
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
Wholesale Elastic Medical Tourniquet With Metal Buckle First Aid Tourniquet Supplies
| Τύπος: | Συσκευές πρώτων βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Κατηγορία Ι |
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
China manufacturer first aid bag medical pack kit emergency use camping hiking
| Τύπος: | Συσκευές Πρώτων Βοηθειών |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων: | Τάξη Ι |
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
Υψηλής ποιότητας συνδυασμός πυρκαγιάς για πυρκαγιά EN Τυπικό εξοπλισμό πρώτων βοηθειών Προμήθειες συνδυασμός πυρκαγιάς
| Προϊόντα πυρασφάλειας: | ΠΥΡΟΚΟΥΒΕΡΤΑ |
|---|---|
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: | ΠΥΡΟΚΟΥΒΕΡΤΑ |
| Χρώμα: | Λευκό |
Για ιατρικές ανάγκες εξωτερικού SOS έκτακτης ανάγκης κουτί πρώτων βοηθειών για αυτοκίνητο ή κάμπινγκ
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
Μεγάλη κενή τσάντα πρώτων βοηθειών εναγομένων διάσωσης πυρκαγιάς εξαρτήσεων έκτακτης ανάγκης κενή
| Απολύμανση του τύπου: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 36*9,5*23 εκ |
| Απόθεμα: | ΝΑΙ |
Τσάντα επιβίωσης έκτακτης ανάγκης για ιατρική τσάντα πρώτων βοηθειών Tactical EMT Θήκη IFAK
| Απολύμανση του τύπου: | Αριθ. |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Συσκευασία |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 20*15*9 εκ |
Άδειο σακίδιο πρώτων βοηθειών, κιτ τραύματος ασθενοφόρου για επείγουσα επιβίωση.
| Απολυμαντικός τύπος: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 36x17x23cm |
| Διάρκεια ζωής: | 3 χρόνια |
Hot Selling Medical Rescue Emergency First Kit Aid Emerg Fire full set Bags Big Survival Gear Outdoor
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*23*25cm, 45*23*25cm |
| Στοκ: | Ναί |
The New Listing Rescue Bag Outdoor Medical First Kit Aid Emerg Fire full set Survival Gear Emergency
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 13*9*4,1cm, 13*9*4,1cm |
| Στοκ: | Ναί |

