Όλα τα Προϊόντα
-
Κιτ πρώτων βοηθειών ταξιδιού
-
Φορητή εξάρτηση πρώτων βοηθειών
-
Κουτί πρώτων βοηθειών τακτικής
-
Κιβώτιο διανομέων χαπιών
-
Προμήθειες εξοπλισμού πρώτων βοηθειών
-
Ιατρικά εφόδια Homecare
-
Ιατρικοί επίδεσμοι ταινιών
-
Εξάρτηση πρώτων βοηθειών αυτοκινήτων
-
Τουρνικέ Πρώτων Βοηθειών
-
Σάκος τραύματος έκτακτης ανάγκης
-
Μάσκα Cpr
-
Ιατρικό πλαστικό κουτί
-
Ιατρικές προμήθειες κατάρτισης
-
Προμήθειες επιβίωσης έκτακτης ανάγκης
λέξεις-κλειδιά [ saferlife first aid kit bags ] αγώνας 605 προϊόντα.
Ζώνη ζώνη σάκκα μικρά πακέτα πακέτο τακτικό κιτ πρώτων βοηθειών
| Τύπος απολύμανσης: | ΟΖΟΝ |
|---|---|
| μέγεθος: | 45*25*23 εκ |
| Αποθέματα: | - Ναι, ναι. |
Ο κενός τοίχος ανεφοδιασμού εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών ταξιδιού τοποθετεί το κιβώτιο υπενθυμίσεων φαρμάκων
| Ιδιότητες: | Ιατρικά υλικά & εξαρτήματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 28,5*19,5*11,7 εκ |
| Απόθεμα: | Ναι |
Άσπρο 25 ατόμων πρώτων βοηθειών εξαρτήσεων μετάλλων κιβωτίων νοσοκομείο κλινικών αργιλίου περίπτωσης κενό
| Πηγή ισχύος: | Χειρωνακτικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Συσκευή πρώτων βοηθειών 10 ατόμων με τοίχο για το νοσοκομείο
| Πηγή ενέργειας: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια, 3 χρόνια |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
Τακτική εξάρτηση πρώτων βοηθειών αστυνομίας Ifak τραύματος με την ιατρική κουρά GEN 7 ψαλιδιού κατόχων αιμοστατικών επιδέσμων
| Τύπος απολύμανσης: | Αριθ. |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Όργανο Ένεσης & Παρακέντησης |
| Μέγεθος: | 13* |
Μεγάλο κουτί πρώτων βοηθειών πλαστικού ABS με εξαρτήματα
| Ονομασία του προϊόντος: | Θήκη πρώτης βοήθειας ABS |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40cmX30cmX15cm |
| Υλικό: | Πλαστικό ABS |
Μαλακή εξάρτηση πρώτων βοηθειών ταξιδιού αυτοκινήτων μοτοσικλετών για το μακρινό μίνι μικρό παιδί ταξιδιού συμπαγές
| Τύπος απολύμανσης: | Άπω υπέρυθρη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Προστασία |
| Μέγεθος: | 12*8cm, 12*8cm |
Τακτική σακούλα Molle IFAK τσαντών επιβίωσης έκτακτης ανάγκης καταστροφής σακιδίων πλάτης εξαρτήσεων πρώτων βοηθειών φανέλλων λεπτή
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μαύρο, Πορτοκαλί, Καφέ, Πολύχρωμο |
|---|---|
| Χρώματα: | κόκκινο μαύρο... |
| Όνομα: | Θήκη IFAK |
Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας Υπόθεμα πρώτης βοήθειας
| Ονομασία του προϊόντος: | ΚΟΥΤΙ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | ισχία |
| Μέγεθος: | 39*30*16CM |
Πορτοκαλί ABS πλαστικό κουτί πρώτων βοηθειών κουτί τοίχος τοποθετημένο με αξεσουάρ
| Ονομασία του προϊόντος: | Θήκη πρώτης βοήθειας ABS |
|---|---|
| Μέγεθος: | 31,5cmX21,5cmX12,5cm |
| Χρώμα: | Πορτοκαλί/Πράσινο |

